Подушка КАПОК Word of Dream

 • Наявність:  Є в наявності
 • Модель:  19279
Характеристики
Стандартні
 • Розмір, см 50х70 см
 • Колір Айворі/Ivory
 • Вага, кг Вага наповнювача 600гр
 • Наповнювач Суміш волокна капок (деревна бавовна) з антиалергенним волокном «Екопух»
дивитись все

798.00 грн.
   Подушка «КАПОК» Word of Dream 

Капок – натуральне волокно, що отримують із плодів тропічного, так званого бавовняного дерева.

Його вигляд та властивості схожі одночасно на натуральний шовк шовкопряда та бавовну. Але, на відміну від бавовни, при його вирощуванні та виробництві не застосовують гербіциди та інші хімічні сполуки, що забезпечує гіпоалергенність такого волокна. Раніше його було неможливо використовувати як наповнювач для подушок, адже він не об`ємний, але наразі ми розробили технологію змішування та прочісування капкового волокна з поліефірним волокном. Це дозволило отримати унікальний наповнювач, що зберігає властивості капка, та одночасно надає подушці необхідного об’єму.

Чохол виконаний з високоякісної щільної тканини 100% бавовни (перкаль) в кольорі IVORY та прикрашений вишивкою капкового дерева та кантом.

Таким чином, подушки Word of Dream з капковим наповнювачем мають чудові властивості для комфортного сну та експлуатації, та переваги перед іншими подушками, а саме:

 1. Гіпоалергенність. Тому що наповнювач стійкий до плісняви, пилових кліщів, не містить хімікатів, нечутливий до грибків та бактерій.

 2. Стійкість до запахів: завдяки стійкості наповнювача до бактерій, які є причиною неприємних запахів, та наявності дезодоруючих властивостей, подушка завжди приємно пахне.

 3. Природна регуляція температури: подушка чудово утримує тепло взимку і відводить спекотним літом.

 4. Природна регуляція вологопоглинання: завдяки тому, що капок чудово поглинає і утримує вологу, подушка підтримує оптимальну вологість, завдяки чому голова не пітніє. А подушка завжди суха.

 5. Зручність в експлуатації: легко прати, немає потреби у високих затратах на хімчистку.

 6. Високоякісний чохол: подушка вироблена із щільної міцної 100% бавовняної тканини «перкаль», яку зазвичай використовують у виробництві пухових та шовкових виробів. Через неї наповнювач не проникає назовні.

 7. Оптимальна ціна: порівнюючи з подушками із натурального шовку, подушка з капковим наповнювачем значно дешевша при аналогічних властивостях.

Стандартні
Розмір, см 50х70 см
Колір Айворі/Ivory
Вага, кг Вага наповнювача 600гр
Наповнювач Суміш волокна капок (деревна бавовна) з антиалергенним волокном «Екопух»
Чохол Перкаль
Матеріал (чохол), тканина 100% бавовна
Вид наповнювача Суміш волокна капок (деревна бавовна) з антиалергенним волокном «Екопух», 600гр
Застосування Антиалергенний
Упаковка Сумка

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук