Шовкова ковдра Word of Dream (шовк Mulberry 300 г/м2)

Характеристики
Стандартні
  • Розмір, см 145х205 см
  • Колір Білий
  • Вага, кг 2, 2
  • Наповнювач Шовк, Антиалергенні 300 г/м2
дивитись все

3000.00 грн.

Доступні варіанти

   Ковдри з натурального шовку

Ковдрам з натурального шовку віддають перевагу успішні, багаті, розумні споживачі, що цінують своє здоров’я, комфорт, розуміються на східних традиціях та мають преміум потреби.

Ковдра з наповнювачем із натурального шовку TM WORD OF DREAM – це саме той продукт, який створений саме для такого споживача.


Опис ковдри:

Наповнювач: 100% натуральний шовк сорту Mulberry, пласт товщиною близько 300 г/м2. 

Чохол: тканина люкс-жаккард, вироблена зі 100% бавовни з невеликою кишенею, крізь яку можливо не лише побачити, а й спробувати на дотик наповнювач.

Переваги шовкової ковдри TM WORD OF DREAM:

1) Максимальна гіпоалергенність - при виробництві шовку Mulberry практично не використовуються хімічні сполуки та реагенти, а сам шовк стійкий до плісняви, пилових кліщів, нечутливий до грибків та бактерій. Окрім того, шовк ретельно промитий.

2) Природна регуляція температури: чудово утримує тепло взимку і відводить спекотним літом.

3) Природна регуляція вологопоглинання: завдяки тому, що шовк чудово поглинає і утримує вологу, ковдра підтримує оптимальну вологість, завдяки чому людина не пітніє, а ковдра завжди суха.

4) Зручність в експлуатації. Шовковий пласт додатково зафіксований в чохлі. А тому не зіб’ється і не деформується з часом. Оскільки наповнювач ретельно промитий і зафіксований у чохлі, ковдру можна прати, на відміну від аналогічних традиційних виробів. Не потребує сухої чистки. 

5) Естетичне задоволення від зовнішнього вигляду ковдри. Легка, делікатна, м’яка,  в білосніжному м’якому чохлі з жаккарду стриманого мінімалістичного малюнку. Зі 100% високоякісної бавовни. З кишенькою, щоб побачити наповнювач та впевнитись в його якості. Білосніжний сатиновий кант по периметру.

6) Упакування. Ковдра упакована в сумку-чохол із натуральної тканини з кордом по периметру. Це забезпечує доступ повітря до виробу та збереження його форми. А значить дуже зручно та надійно при транспортуванні та зберіганні в процесі експлуатації.


Стандартні
Розмір, см 145х205 см
Колір Білий
Вага, кг 2, 2
Наповнювач Шовк, Антиалергенні 300 г/м2
Чохол Люкс-жаккард
Матеріал (чохол), тканина 100% бавовна
Вид наповнювача Шовк, Антиалергенні 300 г/м2
Застосування Всесезонне
Упаковка Сумка-чохол із натуральної тканини з кордом по периметру
Processor
Clockspeed

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук